Golden Palm Tree Resort Sepang Avani

Belangrijkste voorzieningen

  • 24-uurs zorg

  • Zwembad

  • Eigen strand

  • Fitness/Gymzaal

  • Eten op locatie

  • Vergaderfaciliteiten

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat accommodeert gasten in het strandgebied van Tanjong Sepat op ongeveer 750 meter verwijderd van Pantai Peranginan Bagan Lalang. Het resort beschikt over een zwembad en een à-la-carterestaurant.

    Het Bagan Lalang strand van Sepang is op een korte afstand van het hotel gelegen, terwijl de Sepang Gold Coast zich op loopafstand van ongeveer 20 minuten hiervandaan bevindt. Golden Palm Tree Resort Sepang Avani is ook op 45 minuten rijafstand van Petaling Jaya.

    De kamers verwelkomen gasten in een balkon en zijn ingericht met een bureau. De badkamers zijn uitgerust met een bidet, een apart toilet en een douche. Een bidet, een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en handdoeken, worden aangeboden in de badkamers.

    Het pand verstrekt dagelijks een halal ontbijt. Voor het diner kunt u terecht in een van de 2 restaurants op het terrein.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 12:00

    Kameropties bij Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat

    De kamers verwelkomen gasten in een balkon en zijn ingericht met een bureau. De badkamers zijn uitgerust met een bidet, een apart toilet en een douche. Een bidet, een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en handdoeken, worden aangeboden in de badkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat In de buurt foto Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat Voorzieningen foto Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat Voorzieningen foto Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat Voorzieningen foto Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat Kamer foto Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat Bedden foto Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat Bedden foto Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat Kamer foto Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat Voorzieningen foto
    Superior Studio

    Grootte: 48 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Biedt Golden Palm Tree Resort Sepang Avani een strandgedeelte voor gasten op het terrein?
      Ja, in Golden Palm Tree Resort Sepang Avani kunnen gasten genieten van het gemak van een privé strand op het terrein.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Golden Palm Tree Resort Sepang Avani Tanjong Sepat